Hotel REJS*** Władysławowo

recepcja@hotel-rejs.pl

tel. kom.: +48 530 328 627

tel.: +48 58 774 05 00

Restauracja w Hotelu *** Rejs
 

Istnieją miejsca, w których zapach szlachetnych ryb z Północnych Mórz staje się niepowtarzalny, a smak tradycyjnych polskich potraw niezapomniany. Kunszt naszego Szefa Kuchni oraz atmosfera naszych wnętrz pozwolą Państwu cieszyć się pełną gamą wyjątkowych doznań kulinarnych.
 
Codziennie serwujemy obfite bufety śniadaniowe (w godzinach 8.00 - 11.00) oraz bufety obiadowe w formie "stołu szwedzkiego" (w godzinach 13.30 - 17.00). Dbamy o zróżnicowany wybór potraw, aby zaspokoić potrzeby zarówno młodszych, jak i dorosłych Gości. W bufetach obiadowych serwujemy zupy dania mięsne, danie rybne, surówki, warzywa gotowane, kilka rodzajów ziemniaków i kasz oraz deser w formie ciasta, kawę, herbatę, soki owocowe, wody mineralne.
 
W okresie sezonu letniego (od końca czerwca do sierpnia) dodatkowo uruchamiamy kawiarnię i ogródek letni, które pozwalają cieszyć się smakiem potraw na świeżym powietrzu. W kawiarni serwujemy znakomite słodkości (ciasta i desery), które są przygotowywane na miejscu przez naszego Mistrza Cukiernictwa.
 
Przywiązujemy ogromną wagę do świeżości oraz jakości podawanych przez nas produktów. Dlatego współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, którzy zaopatrują nas w towary wysokiej jakości.
 
Zapraszamy do Restauracji Hotelu REJS we Władysławowie.

 

Kliknij tu, by odwiedzić wizytówkę Hotel Rejs *** Władysławowo na Facebooku.